Accreditation
SBID Members
Міжнародний символ акредитації SBID
Сама офіційна назва "SBID Design Professional" дає зрозуміти клієнтам та усім учасникам галузі, що вас визнала професійна організація за досвід та практику згідно найвищих стандартів. Цей статус демонструє вашу відданість роботі, як професійного дизайнера. Це також відрізняє кваліфікованого спеціаліста від любителя і підтверджує його досвід, забезпечує впевненість споживачів, тому що SBID кваліфікує згідно найвищих стан- дартів.

Акредитація SBID регулюється Хартією освіти ECIA та кодексом професійної етики, що встановлює вимоги щодо офіційного визнання дизайнера інтер'єру. Акредитовані Співтовариством SBID дизайнери продемонстрували свою відповідність європейським стандартам.


4 роки проф.освіти + 3,5 роки практики
У відповідності до вимог ECIA, SBID були першими, хто ввів стандарти у Великобританії. Для того, щоб отримати статус акредитованого дизайнера, вам потрібно мати 4 роки профільної освіти та 3,5 роки професійної практики в студії дизайну інтер'єру чи архітектурній компанії, підтверджених рекомендаціями роботодавця. Кандидати повинні надати заповнену та підписану форму, копію свідоцтва про освіту, портфоліо та посилання на вебсайт.
Групова знижка
Акредитація SBID доступна для будь-якої компанії, яка має більше половини (більше 51%) своїх штатних дизайнерів інтер'єру, акредитованих Співтовариством SBID. Дизайн-компанії, які акре- дитують більше одного ДІ, отримують 50% знижки на сплату внеску за кожного наступного додатково акредитованого ДІ, після сплати ними першого повного членського внеску.
4 роки проф.освіти + 3,5 роки практики
SBID пропонує пільгові тарифи для професійних дизайнерів, що також є членами організацій-партнерів, таких, як IIDA та NTG. Переглянути повний список організацій можна за цим посиланням
Привілеї членства SBID

Визнання
Офіційна назва "SBID Design Professional" показує клієнтам та іншим учасникам галузі, що вас було визнано професійною організацією за практику згідно найвищих стандартів.

Джерела
Якщо ви шукаєте можливості просування або долучаєтесь до спіл- кування у галузі, використовуйте комунікаційні канали SBID, вклю- чаючи блоги, подкасти, соціальні мережі, журнал eSociety, каталог продукції, форуми, рекламу та багато іншого.

Захист та безпека
Ексклюзивні тарифи на страхування професійної діяльності, семінари щодо інтелектуальної власності та авторського права. Засновниця Співтовариства SBID Доктор Ванесса Брейді розробила спеціальний страховий поліс для дизайнерів інтер'єру, який можуть отримати ВИКЛЮЧНО учасники Співтовариства SBID.

Підвищення кваліфікації
Можливість навчання та розвитку на кожному етапі вашої кар'єри, як член SBID ви отримуєте знижки на навчальні курси та заходи CPD провайдерів, а також доступ до он-лайн звітів, які направлені на постійний розвиток ваших навичок.

Будьте першим
SBID надсилає найсвіжіші новини, поради, безкоштовні пропозиції, рекламу та запрошення на заходи.

Нагородження SBID
Нагородження SBID AWARDS надає унікальну можливість для просування і спілкування з професійними дизайнерами. SBID AWARDS є однією з найпрестижніших нагород галузі дизай- ну і проводиться серед 46 країн світу. В якості члена SBID ви отримаєте привілеї на подачу робіт у конкурсні категорії*.

Події
Від безкоштовних квитків на різноманітні профільні вистав- ки до ексклюзивних ділових сніданків і заходів Співтовари- ства, членство дає вам необмежений доступ до найкращих міжнародних заходів галузі дизайну інтер'єру.

Залишайтесь з нами!
Якщо ви хочете долучитись до Співтовариства та отримати акредитацію SBID, ми допоможемо!
Заповніть форму нижче, і наш представник розповість Вам усе
про акредитацію та переваги SBID Ukraine!
Залиште нам свій контактний номер, щоб ми могли детально розповісти вам усю інформацію та відповісти на ваші запитання
Ваш е-мейл нам потрібен, щоб надіслати інформацію про SBID
Для розгляду та акредитації Вас як професіонала, нам необхідно вивчити ваш вебсайт та портфоліо
Який спосіб комунікації для Вас є найзручнішим?