The SBID International
Design Excellence
AWARDS
The SBID International Design Awards вважається однією з найпрестижніших нагород у галузі дизайну інтер'єру. Масштаб події, що охоплює 5 континентів і 45 країни по всьому світу.
The SBID International Design Awards визнає, винагороджує і відзначає передовий дизайн у широкому діапазоні категорій. Цьогорічна подія обіцяє принести ще більше сміливих, видатних та амбіційних проектів.Перемога у міжнародному конкурсі SBID Awards є неабияким досягненням, оскільки кожна категорія проходить суворий дворівневий процес суддівства провідними експертами галузі щодо технічного змісту, естетики та креативу.

Міжнародна суддівська команда складається з лідерів галузі креативного та бізнес сектору. Кожна з заявок у всіх 14 категоріях суворо розглядається, а категорії в свою чергу відображають розвиток динаміки індустрії інтер'єру.

Вартість подачі у 2019

Члени SBID

Члени SBID мають право брати участь у проектах до 5 * безкоштовно.
Одноразово стягується адміністративний збір у розмірі 50 фунтів стерлінгів (+ ПДВ).
Цю плату на кожного учасника не надається.
* NB: Залежно від рівня членства в SBID

Учасники, які не є членами SBID

Для не-членів SBID стягується плата в розмірі 175 фунтів стерлінгів (+ ПДВ) за кожне подання одного проекту у одну категорію. Одноразовий адміністративний збір в розмірі 50 фунтів стерлінгів (+ ПДВ) додається до сцми всіх подач.

Один проект може бути поданий у декілька категорій, але оплата стягуватиметься за кожну з подач (наприклад, проект A може бути поданий у категорію роздрібної торгівлі та громадського простору, загальна сума тоді становитиме 400 фунтів стерлінгів) :
1 поданий проект = £ 175 + £ 50 = £ 225
2 подані проекти = £ 175 + £ 175 + £ 50 = £ 400
3 подані проекти = £ 175 + £ 175 + £ 175 + £ 50 = £ 575
4 подані проекти = £ 175 + £ 175 + £ 175 + £ 175 + £ 50 = £ 750
Переможці та фіналісти отримують численні переваги, наприклад, безкоштовне відвідування нашої щорічної церемонії в Палаті Лордів та включення до видання SBID Global Interior Design.

Престижна Церемонія нагородження переможців SBID Awards відбудеться в історичній будівлі готелю Dorchester в місті Mayfair.

Ця подія дає можливість фіналістам знайомитися та співпрацювати з видатними професіоналами галузі, а також з потенційними клієнтами.

Переможець отримує цінний кришталевий трофей, створений брендом Sans Souci.