The SBID International
Design Excellence
AWARDS
The SBID International Design Awards вважається однією з найпрестижніших нагород у галузі дизайну інтер'єру. Масштаб події, що охоплює 5 континентів і 45 країни по всьому світу.
The SBID International Design Awards визнає, винагороджує і відзначає передовий дизайн у широкому діапазоні категорій. Цьогорічна подія обіцяє принести ще більше сміливих, видатних та амбіційних проектів.Перемога у міжнародному конкурсі SBID Awards є неабияким досягненням, оскільки кожна категорія проходить суворий дворівневий процес суддівства провідними експертами галузі щодо технічного змісту, естетики та креативу.

Міжнародна суддівська команда складається з лідерів галузі креативного та бізнес сектору. Кожна з заявок у всіх 14 категоріях суворо розглядається, а категорії в свою чергу відображають розвиток динаміки індустрії інтер'єру.

Основні положення

Конкурс SBID International Design Awards 2019 відкритий для будь-якого професіонала в області дизайну, включаючи дизайнерів інтер'єру, архітекторів, девелоперів, декораторів.
SBID залишає за собою право відмовити в поданні заявок учасників в конкурсі і церемонії нагородження.
Останній день подачі заявок на конкурс SBID International Design Awards 2019 - 31 липня 2019.

Матеріали
Немає обмежень на кількість заявок, поданих будь-якої однією компанією.
Немає обмежень на кількість категорій, обраних для кожної заявки.

Оригінальна робота
Відправляючи заявку, учасник гарантує, що це його оригінальна робота, і що SBID може публікувати даний матеріал. Всі подані проекти не повинні бути старше 2 років на момент подачі, наприклад, вони повинні бути завершені не пізніше 30 квітня 2017 року.

Процес подачі
Всі заявки повинні бути заповнені онлайн англійською мовою через веб-сайт SBID Awards. Вам потрібно буде представити опис проекту і до 10 зображень для кожної заявки. Розмір кожного зображення не повинен перевищувати 5 МБ.
Текст опису повинен бути не більше 500 слів і повинен включати в себе:
  • бриф від клієнта
  • опис процесу виконання брифа
  • використовувані продукти і технік

Вимоги до зображень:
максимум 10 зображень для одного поданого проекту. Кожне зображення має містити тільки одну картинку. Колажі не допускаються (тобто зображення з двома або більше окремими фотографіями на одній).

Специфікація зображення:
JPEG зображення (мінімальний розмір 3000px x 2000px - 300 точок на дюйм)

Опис для книги: Опис з 150 слів потрібно для Глобальної книги дизайну інтер'єру SBID 2019. Це повинен бути короткий огляд проекту, написаний від третьої особи, наприклад: Компанія А спроектувала це офісне приміщення, розташоване в самому центрі Нью-Йорка.
Цей опис не побачать судді. SBID залишає за собою право редагувати даний текст.
Переможці та фіналісти отримують численні переваги, наприклад, безкоштовне відвідування нашої щорічної церемонії в Палаті Лордів та включення до видання SBID Global Interior Design.

Престижна Церемонія нагородження переможців SBID Awards відбудеться в урочистій залі готелю ГросвенорХаус у Лондоні 25 жовтня 2019.

Ця подія дає можливість фіналістам знайомитися та співпрацювати з видатними професіоналами галузі, а також з потенційними клієнтами.

Переможець отримує цінний кришталевий трофей, створений брендом Sans Souci.

Вартість подачі для SBID Members:

Учасники SBID UKRAINE мають право подати один проект в будь-яку категорію безкоштовно. Оплачується лише одноразовий адміністративний збір у розмірі £ 50 (+ ПДВ). Цей адм.збір стягується з кожного учасника, а не за кожну подачу.

Кожен наступний поданий проект після першого - £ 175.
1 проект = £ 0 + £ 50 = £ 50 + ПДВ
2 проекти = £ 0 + £ 175 + £ 50 = £ 225 + ПДВ

Для тих, хто не є учасником SBID:
З учасників конкурсу SBID AWARDS, які не є членами Товариства SBID, за кожну подану роботу стягується плата в розмірі £ 175 (+ ПДВ).

Одноразовий фіксований адміністративний збір у розмірі £ 50 (+ ПДВ) також сплачується при подачі проектів, він включається в підсумкову вартість.
1 проект = £ 175 + £ 50 = £ 225 + ПДВ
2 проекти = £ 175 + £ 175 + £ 50 = £ 400 + ПДВ
3 проекти = £ 175 + £ 175 + £ 175 + £ 50 = £ 575 + ПДВ і т.д.

Суддівство
Колегія суддів вибере проекти, які вийдуть у фінал, до 16 серпня 2019 року, їх рішення буде складати 70% від загального балу. Рішення суддів є остаточними і конфіденційними. Також у громадськості буде можливість проголосувати онлайн за проекти-фіналісти, і їхні голоси в онлайн голосуванні становитимуть 30% від загального балу.

Оголошення переможця
Фіналісти будуть оголошені в п'ятницю 16 серпня 2019 року. Публічне голосування почнеться в п'ятницю 16 серпня і завершиться в понеділок 9 вересня.
Переможці будуть оголошені і представлені на Церемонії нагородження SBID, яка відбудеться в урочистому залі готелю "Гросвенор-Хаус", за адресою: Парк-лейн, Лондон, в п'ятницю, 25 жовтня 2019 року.

Обов'язки переможця
Переможці повинні погодитися з тим, що SBID має право використовувати матеріали в будь-якій публікації, включаючи веб-сайти, маркетингові матеріали, афілійовані торгові журнали і пресу.