Програма
Continuing Professional
Development
The Society of British and International Design (SBID) пропонує кваліфікованим компаніям-виробникам та постачальникам, проектним компаніям бути активним учасником CPD від SBID.
Continuing Professional Development (CPD)
– це програма, завдяки якій акредитовані професіонали оновлюють свої знання в області дизайну, отримують післядипломну освіту та встановлюють нові професійні контакти.
Також це дієвий спосіб підтримувати рівень знань про нові продукти, дослідження та розробки, новітехнології та пов'язані з професією зміни в законодавстві для кваліфікованих компаній, архітекторів та дизайнерів.


Програма CPD виявляє професійні потреби дизайнерів і архітекторів впродовж практики, допомогає підтримувати актуальні професійні знання на високому рівні і захищає споживачів та замовників від непрофесійних дій.
The Society of British and International Design пропонує платформу для продовження розвитку професіоналів індустрії дизайну та проводить серію спонсорованих заходів та семінарів за допомогою SBID акридитованих Партнерів CPD.

CPD – програма, пов'язана безпосередньо з SBID, щоб підвищити рівень знань усіх експертів та членів SBID.

SBID CPD
АКРЕДИТАЦІЙНА
ПРОГРАМА
БАЖАЄШ СТАТИ ПАРТНЕРОМ CPD ПРОГРАМИ?
SBID CPD акредитаційна програма
У 2012 році акредитаційна програма CPD була створена, щоб встановити освітні стандарти для професій у сфері дизайну інтер'єру, поширити знання про продукти, ділову етику та спеціальні нові знання, створити післядипломну освіту для практикуючих дизайнерів.

Програма CPD акредитує постачальників продукції та постачальників послуг дизайнерської галузі. Програма не є специфічною для конкретного продукту, а, навпаки, зосереджена на науці про дизайн, надійності, технологіях і умовах, в яких застосовуються продукти.

Програма просуває галузеві стандарти та надає знання у сфері дизайну через широкий спектр різноманітних дисциплін, включаючи:
 • Дизайн охорони здоров'я
 • Комерційний дизайн
 • Офісний дизайн
 • Морський та авіаційний дизайн
 • Житлова модернізація дизайну
 • Дизайн житлового будівництва
 • Офісний дизайн
 • Дизайн урядових споруд
 • Готельно-ресторанний дизайн
Хто може бути
CPD Provider:
Партнер CPD може бути виробником або постачальником товарів та послуг в галузі дизайну інтер'єру та архітектури, а також із суміжних галузей виробництва, таких як:
- експерти з систем автоматизації та безпеки
- експерти з освітлення, електрики, споживання енергії
- експерти галузі будівництва, девелопери
- експерти з кодицонування та опалення
- виробники та постачальники настилу, плитки та каменю
- виробники та постачальники настінних покриттів та тканин
- виробники та постачальники меблів
- тренери з розвитку бізнесу тощо

Переваги
 • Пiдвищення компетенцій
  Ваша компанія буде відігравати ключову роль у підвищенні компетенції та стандартів у сфері дизайну.
 • Конкурентна перевага
  SBID відкриває діалог між Партнером CPD та аудиторією професіоналів сфери дизайну і архітектури з позиції авторитету, що підтверджується експертизою та забезпечує вашу компанію конкурентною перевагою.
 • Вплив на галузь дизайну
  Ви впливаєте на галузь дизайну, навчаючи дизайнерів інтер'єру та архітекторів останнім іноваційним виробничим процесам, технологіям виробництва та нормам чинного законодавства.