MEET THE
BUYER 20:20
1
Що це?
Meet The Buyer – одноденний нетворкінг, який об'єднує найвпливовіших дизайнерів інтер'єрів та архітекторів, щоб зустрітись із найкращими виробниками.
2
Для кого?
Для девелоперів, виробників та представників будівельної індустрії, що прагнуть налагодити контакт з провідними дизайнерами та архітекторами.
3
Чому саме цей захід?
Бо він забезпечує динамічне та прибуткове бізнес-середовище, яке ретельно розроблене для формування та підтримки синергії, що створює ключові відносини в індустрії.
Ця унікальна демонстрація продукту надає виробнику можливість :

  • Продемонструвати продукт – кожен партнер матиме стіл з брендом компанії та її продуктами для зустрічей з провідними дизайнерами

  • Налагодити нетворкінг- зустріньтеся з ключовими українськими дизайнерами за один день на одній локації

  • Збудувати ключові відносини - протягом усього дня ви будете мати можливість зустрітися з дизайнерами один-на-один та обговорити перспективу подальшої співпраці

  • Завчасно запланувати зустрічі – за тиждень до заходу заплануйте 6 підготованих зустрічей з цільовими покупцями.

  • Провести спеціальні зустрічі з зацікавленими відвідувачами протягом одного дня


Хочете прийняти участь у події Meet the Buyer?
Зверніться до нашого Представника та дізнайтесь всі умови!
Маркова Марія
+38 098 187 9595
maria@sbid.org.ua
Реєстрація для представників ЗМІ
eva@sbid.org.ua
Про SBID Ukraine
SBID Ukraine — професійна організація, Представництво Society of British and International Design, що здійснює акредитацію в індустрії дизайну інтер'єру у Великій Британії та світі, а також представляє Співтовариство професіоналів в області дизайну.

Наша мета — інтегрувати український ринок інтер'єрного дизайну в світові контексти, зробити його потужним гравцем на міжнародній арені.