SBID Ukraine Business Brunch
«Договір дизайнера. Авторські права»
Дата та час: 1 липня, 10:00 - 12:00
Місце проведення: шоурум DOMIO Home Interiors
Київ, вул. Болсуновська, 2, ЖК "PecherSky"
SBID Ukraine та CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang – Ukraine представили договір дизайнера: унікальний для українського ринку продукт - ефективний та зручний інструмент для захисту авторських прав
Спікери
  • Ольга Бєлякова
    Партнер практики комерційного права, CMS
  • Вікторія Ставчук
    Старший юрист міжнародної юридичної
    компанії CMS
Представництво асоціації британського та міжнародного дизайну в Україні SBID Ukraine виступили з ініціативою розробки договору дизайнера - унікального для українського ринку продукту, мета якого стати ефективним та зручним інструментом для захисту авторських прав.

Ініціатива реалізована у партнерстві з провідною міжнародною юридичною компанією CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang – Ukraine, яка залучила до розробки тексту договору найкращих спеціалістів з багаторічним досвідом. Текст документу доступний українською та англійською мовами.

Наталія Большакова, регіональний директор SBID Ukraine: "Необхідність договірних відносин сьогодні не підлягає сумніву. Тут вже стає питання про правильно та якісно прописаний договір, що захищає права як дизайнерів так і клієнтів, а також всіх учасників процесу проектування та реалізації проекту. І в цьому питанні ми раді залучитися підтримкою професіоналів з найвищою кваліфікацією."

Юлія Данілова-Мерецька, регіональний директор SBID Ukraine: "Ми наполегливо працюємо над тим, щоб зробити індустрію інтер'єрного дизайну, ще більш професійною та прогресивною, залучаючи до спільної справи найкращих партнерів та ентузіастів з різних сфер. Наша ініціатива з розробки договору є першою ініціативою такого роду в Україні і ми пишаємося тим, що з її реалізацією нас підтримала одна з найвидатніших компаній - світовий лідер з надання юридичних послуг."

Ольга Бєлякова, партнер практики комерційного права, CMS: "На прохання SBID Ukraine ми розробили максимально збалансований договір, який захищає як права дизайнерів так клієнтів. Декілька членів асоціації вже мали змогу застосувати наш договір на практиці і ми раді чути, що клієнти, в тому числі міжніродні, приймають його без жодних зауважень."

Презентація документу відбулась в Києві в рамках спеціальної серії освітніх заходів Ukraine Business Brunch, які SBID проводять для членів асоціації в Україні. В рамках заходу спікери Ольга Бєлякова, партнер практики комерційного права та Вікторія Ставчук, старший юрист міжнародної юридичної компанії CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang - Ukraine відповіли на важливі та актуальні питання аудиторії, зокрема: що таке Договір дизайнера, які його переваги та основні положення, а також особливості його застосування. Крім того, під час дискусії були розкриті й інші важливі аспекти, такі як: реєстрація, оподаткування, судовий захист та страхування.

Договір розроблений ексклюзивно для членів асоціації SBID Ukraine з ідеєю спонукнути дизайнерів та архітекторів ставати візіонерами галузі в Україні та тими рушійними силами, які задають нові, етичні правильні принципи та стандарти роботи що будуть працювати на досягнення загальних цілей та розвиток індустрії.

З питань придбання договору та додаткової консультації, звертайтесь, будь ласка, до
Ірини Калмикової, CEO, SBID Ukraine, за номером телефону: +380 50 312 94 40
Photo courtesy of Sebastiaan ter Burg and Peter McConnochie / flickr.com
Все фотографии и тексты принадлежат их владельцам и используются в демонстрационных целях. Пожалуйста, не используйте контент шаблона в коммерческих целях.