Стартував V сезон всеукраїнського конкурсу для молоді Get Me 2 the Top 2020/21
Світ змінюється дуже швидко, і за ним змінюються всі сфери діяльності, включаючи дизайн і архітектуру. The Society of British and International Design (SBID) Ukraine було створено з метою сформувати якісне ком'юніті дизайнерів/архітекторів/ креаторів, підвищити цінність дизайну та архітектури в Україні, створити зрозумілу систему координат для дизайнерів та представити українських дизайнерів інтер'єру на міжнародній арені.

Наша місія — допомогти молодим талановитим українцям рухатися вперед.

Саме тому регіональні директори SBID Ukraine Юлія Данилова та Наталія Большакова започаткували конкурс Get Me 2 the Top. Це можливість для студента-дизайнера заявити про себе, познайомитись з потенційними роботодавцями, подолати бар'єр між навчанням та заробітком, набути ключових зв'язків у даній галузі, отримати цінні інструменти та поради від професіоналів галузі, які сприятимуть розвитку кар'єри.

В Україні ми проводимо цей конкурс п'ятий рік поспіль. Переможці попередніх років пройшли стажування в британському дизайн-бюро Jestico+Whiles у Лондоні.
Цього року учасники отримали завдання в чотирьох категоріях:
 • PRIVATE SPACE
  Розробити дизайн-проект інтер'єру апартаментів у ЖК Crystal Park у місті Києві, з використанням партнерських продуктів.
 • PUBLIC SPACE
  Розробити концепт Креативної арт-резиденції для українських та міжнародних митців, враховуючи та принципи Універсального Дизайну.
 • PRODUCT DESIGN
  Куратор категорії - відомий український дизайнер та архітектор Сергій Махно
  Розробити предмет інтер'єру - "камінний" годинник з кераміки з нестандартним підходом до дизайну
 • RETAIL DESIGN
  Розробити концепт магазину мережі Сільпо за техзавданням та з урахуванням принципів Універсального Дизайну.

Подивитись інші новини