Стартував VI сезон всеукраїнського конкурсу для молоді Get Me 2 the Top 2021/22
Асоціація британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID Ukraine) розпочала VI сезон всеукраїнського конкурсу для креативної молоді Get Me 2 the Top.

Конкурс проводиться щороку з метою підтримки талановитих студентів та їх подальшого патронату, який сприятиме поштовху до зростання, інновацій та надання кар'єрних можливостей для молодих спеціалістів, які будуватимуть Україну майбутнього.

Заявки приймаються на сайті SBID Ukraine з 1 листопада 2021 до 15 квітня 2022 року.

Світ змінюється дуже швидко, і за ним змінюються всі сфери діяльності, включаючи дизайн і архітектуру. The Society of British and International Design (SBID) Ukraine було створено з метою сформувати якісне ком'юніті дизайнерів/архітекторів/ креаторів, підвищити цінність дизайну та архітектури в Україні, створити зрозумілу систему координат для дизайнерів та представити українських дизайнерів інтер'єру на міжнародній арені.

В Україні ми проводимо цей конкурс шостий рік поспіль. Переможці попередніх років пройшли стажування в британському дизайн-бюро Jestico+Whiles у Лондоні.

VI сезон всеукраїнського конкурсу для креативної молоді Get Me 2 the Top проходить за сприяння Департаменту культури виконавчого органу КМР (КМДА).

Детальні умови шукайте на сторінці конкурсу.
Цього року учасники отримали завдання в чотирьох категоріях:
 • PRIVATE SPACE
  Розробити дизайн апартаментів у ЖК The Resort у місті Києві, з використанням партнерських продуктів
 • PUBLIC SPACE
  За сприяння Департаменту культури КМДА
  Розробити концепцію дизайну приміщення Зеленого театру, включаючи прилягаючу територію (екстер'єрне планування простору)
 • PRODUCT DESIGN
  Куратор категорії - відома українська дизайнерка та архітекторка Ольга
  Богданова
  Розробити місце для роботи у концепції «home office»
 • RETAIL DESIGN
  За сприяння Департаменту культури КМДА
  Розробити концепцію реконструкції Хрещатого парку з урахуванням принципів Універсального Дизайну (УД)

Подивитись інші новини